Obrázek catering.jpg

Rubriky

Zajišťujeme podle přání objednavatele stravovací služby nadstandardní kvality při zvláštních akcích (recepce, oslavy, pracovní obědy s významnými klienty, občerstvení na konference, rauty apod.), objednávky jídel pro Vaše obchodní partnery a dodávku objednaných jídel (studených mís, nealko i alkoholických nápojů) a to v co nejkratší době, dle podmínek a za ceny stanovené zvláštní dohodnutou sazbou. Nejsme plátci DPH.
Catering.bmp
top_rollover_home_banner.jpg
STRÁNKY SE DOPLŇUJÍ
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Catering a vše kolem gastronomie vždy naprosto čerstvé, vždy dobré... z prvotřídních surovin dohotovené těsně před odběrem, provedení vždy dle dohody. Dodání objednaného zboží je možné kdykoliv - dle dohody.
Objednávejte jen přes eschop, telefonicky pouze informace. Na každých 15 chlebíčků vložte podnos ovál,
v ceně 18 Kč. Nejmenší objednávka od jednoho druhu chlebíčků je 15 ks.
18.00 Kč
bez DPH 18.00 Kč
Nabízíme Vám zhotovení netradičních obložených mís, v provedení dle vzorových obrázků.
Konečné provedení se může odlišovat od vyobrazení dle použitých uzenin
a sezonní zeleniny. Cena mísy je uvedena u vyobrazení a váha se pohybuje v rozpětí od 1,5 kg do 4,5 kg. Obložené mísy prosím objednávejte nejméně týden předem, pouze přes e-shop. Při objednání vyplňte všechny požadované
údaje a termín dodání. Cena nezahrnuje dopravu. Rozvoz v Olomouci je zdarma, mimo Olomouc dle telefonické dohody.
119-489.png
Čekáte rodinnou návštěvu, pořádáte oslavu a nemáte čas na přípravu pohoštění? Jdete za přáteli a k posezení u vína jste zvyklí vždy něco donést? Právě tyto obložené mísy jsou tou správnou volbou. Vždy čerstvě a krásně nazdobené. Tento, nejen chuťový zážitek, si můžete přímo u nás objednat a nechat dovézt. Možností výběru je mnoho. Sami si určete pro kolik osob mísu chcete (3 - 10). Doporučujeme, než-li objednat jednu mísu pro 10 osob, vybrat si raději dvě po 5 osobách. Také si můžete sami říci, zda mísu chcete jen z uzeniny či jen ze sýra, či zkombinovat.
Tradiční uzeninový ovál pro 5 osob, vyrobený z různých druhů uzenin (vepřová šunka, debrecínská pečeně, Herkules salám, paprikový pálivý) a sýra Eidam a uzeného sýra. Ozdoben je čerstvou zeleninou. Tato mísa má danou váhu 1 250g. Objednejte si tuto tradiční mísu za Kč 600,- Tuto mísu si můžete nechat poskládat podle počtu osob a použitých surovin.
Obložené mísy na objednávku
780.00 Kč
bez DPH 780.00 Kč
Nabízíme Vám zhotovení netradičních dortů, v provedení dle vzorových obrázků.
Konečné provedení se může odlišovat od vyobrazení dle použitých uzenin
a sezonní zeleniny. Náplní dortů jsou pomazánky,sýry a výběrové uzeniny.
Cena dortu je uvedena u vyobrazení a váha se pohybuje
v rozpětí od 1,5 kg do 5,5 kg Uzeninové dorty prosím objednávejte nejméně týden předem,
pouze přes e-shop. Při objednání vyplňte všechny požadované
údaje a termín dodání. Cena nezahrnuje dopravu. Rozvoz v Olomouci je zdarma,
mimo Olomouc dle telefonické dohody.
870.00 Kč
bez DPH 870.00 Kč
Není guláš jako guláš. Je znám v mnoha variacích, jako například maďarský guláš, vídeňský guláš, pivní guláš či buřtguláš, a snad proto se najde jen hrstka těch, již jej nemají rádi. Také by se dalo říci, že guláš má mnoho zemí původu, neboť různé zdroje udávají různá místa, jako je Turecko, Maďarsko, Mexiko. O jeho původu by mohl napovědět třeba etymologický rozbor. Avšak i přes různá místa původu a variace je guláš vyroben vždy z několika základních surovin, které jej činí právě gulášem, a nikoliv jenom červenou omáčkou s masem.
Nezbytné přísady

Ač není základních přísad pouze několik, jak často píši v jiných receptech, přeci je jejich použití při přípravě guláše jednoduché. Přísadami jsou voda, jemně nakrájená cibule, olej, sůl, pepř, sladká paprika, na kostky nakrájené maso, kmín, česnek, majoránka, rajčatový protlak a mouka.
Kombinace těchto surovin tvoří klasický guláš. Pokud je použita ostrá paprika, vznikne maďarský guláš. Vídeňský guláš obsahuje velké množství cibule, je-li přidáno pivo, vznikne pivní guláš, a když je místo masa použitý párek, vznikne buřt guláš.
Jinak řečeno, stačí obměnit či přidat jednu položku v přísadách klasického guláše a vznikne guláš jiný. Ostatně tak je tomu i u jiných jídel, ale u guláše to platí dvakrát tolik.
Guláše.jpg
Guláše k objednání
90.00 Kč
bez DPH 90.00 Kč
Oslava narozenin
Oslava narozenin je pro každého z nás významnou událostí. A co teprve, když se jedná o jubileum. Dopřejte si oslavu narozenin, na kterou se bude ještě dlouho vzpomínat. Ukažte svým přátelům a známým, že dovedete být výsostnou hostitelkou či hostitelem. Objednejte si catering pro oslavu narozenin. Ať bude váš požadavek jakýkoliv, věřte, že uděláme maximum pro jeho splnění. Napište nám a domluvte se s námi na přesným detailech.
narozeniny7zg.png
Školení zaměstnanců
Během školení je jídlo a pití sice vedlejší, ale nikdy je nelze opomíjet. Účastníci si potřebují odpočinout od náročného programu a osvěžit se. Nehledě na to, že vhodně zvolené občerstvení zajisté přispěje k úspěchu vaší akce. Během přestávky na kávu či oběda panuje přeci jen méně formální atmosféra a lze projednat věci, na které nezbyl čas, nebo položit otázky, k nimž předtím chyběla příležitost.
anigif15.gif
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Provozovna Nedvězí
2011-11-19%2012_09_45_small.jpg
2011-11-19%2012_10_53_small.jpg
2011-11-19%2012_11_28_small.jpg
2011-11-19%2012_09_58_small.jpg
Příprava polévky
Příprava polévky
Uzeninový dort

Uzeninový dort

Ovocná mísa

Ovocná mísa

Uzeninová mísa

Uzeninová mísa

Svatební tabule v Bohuňovicích
Masové rolády

Masové rolády

Uzeninová mísa

Uzeninová mísa

Sýrová mísa

Sýrová mísa

uzeninová mísa

uzeninová mísa

Milí novomanželé,
rádi bychom přispěli k Vašemu šťastnému vstupu do společného života, a to příjemným prožitím prvních hodin manželství v naší restauraci. Nenechte se vtáhnout do stresu spojeného s organizací a přemýšlení o tom, zda se to či ono hodí, má tak být či ne, není nevhodné a popřemýšlejte, zda není lepší věnovat se
pouze těm věcem, které bezprostředně zařídit musíte. Popovídejte si s námi o vaší hostině a tomto prvním důležitém dni a možná zjistíte, že za stejné peníze vynaložíte mnohem méně úsilí a budete klidněji spát, pokud svěříte organizaci hostiny a věci s tím spojené do rukou lidí, kteří mají v tomto oboru bohaté zkušenosti.
…k tomu, aby vše klaplo a zbyly jen krásné vzpomínky, můžeme nabídnout různé formy pohoštění závislé na čase, počtu osob, finančních možnostech… dopolední brunch, klasický oběd, bufetový oběd, rautový oběd, odpolední cocktail, raut, barbecue, formální večeře, rautová večeře, studené buffet, drobné pohoštění…
uvod.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Catering.tym
Pavel Kořínek
Heyrovského 400/15
779 00 Olomouc
Email: gastro.pavel@seznam.cz
+420 739 408 790
Catering.tym - Olomouc, objednávky: Heyrovského 400/15 Olomouc, provozovna Jílemnického 2, Nedvězí
Tel. 739 408 790, Email: gastro.pavel@seznam.cz, IČO 70034541
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one